"ספרי ניב" מספקים את כל השירותים להוצאת ספר לאור תחת קורת גג אחת! עריכה, עיצוב, עימוד, הדפסה, הפצה, ספר דיגיטלי, ירידי ספרים בארץ ובעולם ועוד :)
עימוד ספרים והכנה לדפוס

עימוד הספר הוא שלב חשוב ומכריע בתהליך הפקת הספר, במהלכו מעוצבים עמודי הספר שהם פניה של היצירה שלך. לכן חשוב לתת את המשימה למעמד ספרים מקצועי בעל ניסיון ורקע מעולם האמנות, היצירה והגרפיקה, כי לטקסט שלך מגיע את הטוב ביותר. כאן, אצל ניב עימוד ספרים, תקבלו את העימוד המקצועי ביותר תוך יחס אישי וחם. לקריאה אודות תהליך עימוד הספר.

עיצוב כריכות ועטיפות ספרים

העונג והכבוד הגדול ביותר הוא לקבל את הזכות לעצב עטיפה של ספר. מדובר באחריות גדולה. כריכת הספר היא הרושם הראשוני שהספר יוצר על הקוראים, ולעיתים קרובות הוא שיוביל להחלטה אם לקנות את הספר אם לאו. לכן, חשוב להעניק משימה זו למי שחי ונושם גרפיקה לספרים. כדי להתרשם עיינו בדוגמאות שבאתר- עיצוב כריכות - דוגמאות.

הפקת ספרים - הוצאה עצמית

מתכננים להוציא ספר לאור בהוצאה עצמית? ניב עימוד ספרים חוסכים לכם המון זמן, כסף וכאבי ראש. במקום שתתנהלו מול מספר רב של נותני שירות אצלנו תקבלו את כל השירותים להפקת ספרכם תחת קורת גג אחת. לרשותנו צוות מקצועי של עורכים, גרפיקאים ונותני שירות מהשורה הראשונה, המנוסים בהפקת ספרים. הפקת הספר כוללת: עריכה, גרפיקה, איור, דפוס ועוד.

ספרים אלקטרוניים eBooks

היינו סבורים ששום דבר לא יחליף את התחושה של ספר בין הידיים, אך אנו נמצאים בפתח של עידן חדש. ספר דיגיטלי הוא כדאִי ומשתלם לקוראים, לסופרים ולסביבה. לצוות של ניב עימוד ספרים ידע וניסיון רב בתחום הספרים הדיגיטליים, אנו נפיק לכם ספר דיגיטלי במקצועיות רבה ובמחיר הוגן. למידע נוסף: כל מה שצריך לדעת על ספרים דיגיטליים.

עריכה לשונית, ספרותית והגהה

עריכה לשונית, עריכה ספרותית, ניקוד והגהה הם חלק מהשירותים הנלווים החשובים ביותר בשלב הפקת הספר שאנו מספקים. לאחר שסיימתם לכתוב את ספרכם המיועד לפרסום חשוב מאוד להעביר את היצירה לעורך לשון מקצועי שיבצע עריכה לשונית לספר ויתקן את כל שגיאות הלשון הקיימות לאורך הטקסט. למידע נוסף: עריכה ספרותית, עריכה לשונית, ניקוד והגהה.

הדפסת ספרים והפקות דפוס

הדפסת ספרים והפקות דפוס הן שירות עיקרי שאנו מציעים ללקוחותינו. אנו עובדים עם כמה בתי דפוס ברחבי הארץ, כולם ותיקים ובעלי ניסיון בהדפסת ספרים, כל בית דפוס באשר הוא מומחה לתחומו. החכמה היא לדעת לבחור בבית הדפוס המתאים לסוג היצירה שיציע שירות איכותי ובעלויות נוחות. עיקר השיקולים הם מבחינת מידות, כמויות וסוג גימור. 

מרסל מוסרי, סופרת

"אני מרסל מוסרי, ממליצה על ניב עימוד ספרים - הגינות לא מוצאים בכל מקום. וכשמוצאים, חבל לתת לה ללכת."

לפעמים כדי שפרויקט יצא לאור חשוב שיעמדו מאחוריו אנשים הגונים, לא רודפי בצע ולא תקתקנים למינהם. את ספרי השני ״דמעות של יין״ עימדתי אצל יהודה, תוך שלושה ימים הספר היה חזרה אצלי מעומד ברמה הגבוהה ביותר ובצורה אסתטית וטובה. המחיר היה שווה נפש והדאגה מצידו הייתה איתנה וכנה. אני מרסל מוסרי, ממליצה על ניב עימוד ספרים - הגינות לא מוצאים בכל מקום. וכשמוצאים, חבל לתת לה ללכת.


שושנה ויג, מוציאה לאור, משוררת וסופרת

"אני עובדת עם יהודה ניב כשנה ומוכרחה להודות שהעבודה עמו מתבצעת באופן משובח."

ממליצה על עבודתו של יהודה ניב, כמכין לדפוס, מעמד ומעצב ספרים וגם מעצב כריכות.
אני עובדת עם יהודה ניב כשנה ומוכרחה להודות שהעבודה עמו מתבצעת באופן משובח.
חרוץ בעבודתו, זמין וקשוב לבקשותיי כמוציאה לאור. עומד בלוח זמנים, גמיש ומוכן
לבצע שינויים על פי הצורך. עובד על הספר עד שהכול מרוצים.
חשוב מאוד לעבוד עם אדם כמו יהודה ניב, שיוצר סביבה נעימה בעת העבודה,
ונוח מאוד לפניות ולבקשות מיוחדות.
מומלץ מאוד!!!


אילן כהן, סופר

"לעבוד עם יהודה ניב, זה לקבל שירות ברמה נדירה בתוספת של מקצועיות אמתית."

לפני כשלושה חודשים סיימתי לכתוב ולערוך את ספרי "אחד מהעם". כדי להביאו לידי גימור סופי, נדרשתי לעשות לו עימוד וכך הכרתי את יהודה ניב.
יהודה זמין בצורה מדהימה, בכל שלב , ביום ובלילה , תמיד זמין לכל בעיה, לכל תיקון , לכל הערה, והכול בסבר פנים יפות, בנועם מיוחד שמקרין את הביטחון לו זקוק הסופר ברגעים הקריטיים של העימוד הסופי וההדפסה. לעבוד עם יהודה ניב, זה לקבל שירות ברמה נדירה בתוספת של מקצועיות אמתית.
על כך אומר לך יהודה תודה רבה ומאחל לכל מי שרוצה להוציא ספר לפגוש במקצועיות של האיש המיוחד הזה.אריאל
מנדלי
אוריון
ZAMERET-LOGO-new_color-שקוף
169679-5
2838266_203
איפבליש
ארגמן
סיגנאל
אגם
ארמון
אפגרייד
ציבלין
חבר לעט
אוהבי ספר
emgi
איכות
שחף
אמציה
ABM_logoWhite (1) (1)
אילן עושים היסטוריה
logo-sipur
סמליל האתר2
לוגו צבעוני של הולצר ספרים
Untitled
probooklogo
images
Untitled2
Untitled
Profile
Logo_Sqr
c82e68ecc91a6115905b52a4dab0ec5b_XL
10474450_1437715746490472_2833323172750570428_n
1907994_1387088774912871_8322939865232439685_n